درباره ما

آساپ؛ مسیر ویژه فناوری های شهری

«آساپ | Asaap» اپلیکیشن ارایه آنلاین پارکینگ خودرو در تهران و شهرهای بزرگ هست. با «آساپ » می تونید در هر جا هستین از انواع پارکینگ هایی که در اطراف تون هست استفاده کنید. در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ «پارکینگ در تهران» و حومه در دسترس شماست و «آساپ | Asaap» شما رو در هر جا هستین به «نزدیک ترین پارکینگ» هدایت می کنه.

پس اپلیکیشن «آساپ» رو دانلود کنید و هر جا آساپ شدین! از طریق «اپلیکیشن آساپ»، براحتی جای پارک پیدا کنید!. شما می توانید انواع پارکینگ های در دسترس ، قیمت های مختلف و ... را روی نقشه ببنید و هر جا که خواستین پارک کنید. اپلیکیشن «آساپ» رو دانلود کنید و هر جا آساپ شدین! از طریق «اپلیکیشن آساپ»، براحتی جای پارک پیدا کنید!. شما می توانید انواع پارکینگ های در دسترس ، قیمت های مختلف و ... را روی نقشه ببنید و هر جا که خواستین پارک کنید.

وجود مشکلاتی نظیر جای پارک در شهر تهران، پارک دوبل به علت نبود جای پارک، پارک خودرو برای بانوان، عدم شناخت پارکینگ های شهر تهران، یافتن پارکینگ و جا پارک در خیابان و پارکینگ های طبقاتی، پارکینگ در طرح زوج و فرد، یافتن جاپارک در پارکینگ های مکان های خاصی مثل پارکینگ فرودگاه امام خمینی (ره)، پارکینگ فرودگاه مهرآباد، پارکینگ ایران خودرو، پارکینگ سایپا، عدم بهره گیری از سیستمهای جدید پارکینگ، پارکینگ نوین و ریموت پارکینگ، سامانه های نوین ترخیص خودرو از پارکینگ و عدم آشنایی با ضوابط پارکینگ از یک سو و عدم آگاهی از هزینه های پارکینگ و قیمت پارکینگ ها، نبود اپلیکیشن های جامع برای طراحی سیستم های پارکینگ حرفه ای از سوی دیگر از عواملی است که ما را برای توسعه اپلیکیشن «آساپ | Asaap» ترغیب کرده است.

BiPark, Online Parking Service App | آساپ، اپلیکیشن ارایه آنلاین پارکینگ | ارائه کننده خدمات خرید و رزرو پارک و پارکینگ آنلاین از قبیل پارکینگ های عمومی، خصوصی و جاپارک کنار خیابان در تهران و شهرهای بزرگ

با آساپ، آنلاین پارک کن!

قابلیت های اساسی اپلیکیشن «آساپ | Asaap»:

جستجو کنید:

در هر جایی که هستید، جاهای ممکن برای پارک را پیدا کنید، مشخصات، امکانات و قیمت ها را مقایسه کنید. حتی می توانید انواع پارکینگ های مختلف در آساپ را ببینید.

رزرو کنید:

جای پارک خودرو خودتان را براحتی رزرو کنید و مطمئن به سمت پارکینگ خود حرکت کنید. شما یک جای پارک مطمئن دارید که آساپ آن را برای شما آماده کرده و منتظر رسیدن شما می ماند.

پارک کنید:

ما شما را به سمت پارکینگ اختصاصی تان راهنمایی می کنیم. با خیال راحت ماشین تان را پارک کنید و براحتی با موبایل تان پرداخت کنید و در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی کنید.

صرفه جویی در زمان و هزینه و کاهش استرس

آساپ به شما کمک می کند در حداقل زمان ممکن جای پارک مناسب را در حداقل هزینه بیابید، جریمه نشوید، مطمئن حرکت کنید و استرسی از نداشتن جای پارک، دیر رسیدن و ... نداشته باشید.

همکاری با آساپ:

پارکینگ های عمومی:

شما می توانید مدیریت پارکینگ خود را به آساپ بسپارید. همین امروز می توانید پارکینگ خود را در سامانه ما ثبت کنید و امکان رزرو آن ار فراهم کنید. قیمت پارکینگ به ازای هر ساعت توسط شما تعیین می شود و ما رزرو ها و ترافیک پارکینگ شما را به اطلاع شما می رسانیم. شما حتی می توانید فقط بخشی از ظرفیت خود را به ما بسپارید. ما در آمد بالاتری را برای شما تضمین می کنیم و کار شما را توسعه می دهیم.

خصوصی و سازمانی:

شما می توانید از ظرفیت های خالی پارکینگ های خود در آمد کسب کنید. از طرفیت خالی یا ساعات خالی پارکینگ خود می توانید برای کسب درآمد یا پوشش هزینه های خود استفاده کنید. ما با شما قرارداد می بندیم و مشخصات کامل و ساعات و ظرفیت های خالی پارکینگ شما را قابل مدیریت می کنیم. هر وقت علاقه مند بودید و پارکینگ شما خالی بود می توانید اشتراک آن ار فعال کنید و آن را برای دیگران قابل استفاده کنید. اگر پارکینگ های اختصاصی دارید می توانید با عقد قرارداد ازطریق اپلیکیشن آساپ آن را به اشتراک بگذارید.

آدرس وب سایت: http://www.asaap.ir/

آدرس کانال تلگرام: https://t.me/AsaapNet